teyap

Sanat

Tahsin Tarhan KYÖDe Konuk Oluyor...

Sanayici Tahsin Tarhan dünyanın birçok ülkesinden ölümsüzleştirdiği, fotoğraflarından oluşan ve bu fotoğrafları yorumlayan birden fazla değerli isimin yer aldığı “Günden Kalan İzler” isimli kitabını KYÖD de tanıtacak.

20 Nisan 2011 Saat: 00:47
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.353 kez okunmuştur

Tahsin Tarhan KYÖDe Konuk Oluyor...
Tahsin Tarhan KYÖDe Konuk Oluyor...

Doğan kitap tarafından satışa sunulan eserin geliri yazar tarafından TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’na bağışlandı.

Daha önce Nişantaşında gerçekleştirilen tanıtım kokteyline ilgi oldukça yoğun olmuştu. Bu özel günde Tarhan’ı birbirinden değerleri dostları yalnız bırakmayarak desteklerini bu anlamlı günde de gösterdiler. Yurdun bir çok ilinden ve yurt dışından katılımların olması da oldukça sevindirici olmuştu.

Büyük bir ekip çalışması ile yaklaşık 2 yıldır bu proje üzerinde çalıştıklarını söyleyen Tarhan bundan böylede çalışmalarının devam edeceğini belirtiyor ve bu kapsamda KYÖD üyeleri ve konukları ile bir araya geliyor.

Tahsin Tarhan 21 Nisan Perşembe günü saat 18.00 de KYÖD (Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği) sosyal tesislerinde organize edilen programa katılacak. Konuşmada yapacak olan Tarhan program dahilinde konuklara kitabının tanıtımını yapacak, sorulan sorulara cevaplar varecek ve kitabını imzalayacaktır.

Bilindiği gibi Tarhan, kitap satışından elde edilen gelirin tamamını TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)’na bağışlamıştır.

Eğitim Gönüllüsü olarak bilinen Tarhan şu sözlerle vatandaşa sesleniyor:

"Ülkemizde eğitim desteğine ihtiyac duyan binlerce çocuğumuz olduğunu unutmayın. Onların yarınlara umutla bakmaları ve bugünlerini mutlu yaşamaları için kir kitapta siz alın! Eğitime destek olun, Sizde bir eğitim gönüllüsü olun."

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
esmender turna 23.04.2011 14:16
değerli dost özellikle eğitim gönüllüleri cıkışınız tamda atamızın evlatlarımıza armağanı 23nisan a denk gelmesi ayrı bir zenginlik eğitime desteğinizin devam etmesini gönülden destekliyor ve önemsiyorum gayretinizin darıcamıza ulaşması dileğimle selamlar esmender turna
 

BİZİM DARICA - Darica Haberleri - Darica Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑