Hasan Altuntaş ve Özgür Demirtaş

27 Ekim 2015 Saat: 15:23
İsa Turhan

Her sene yeni sezona büyük umutlarla başlayan ancak sezon sonu hüsranla kapatan Darıca Gençlerbirliği’nde büyük umutlarla girilen yeni sezonun 9. haftasında yine bir hoca değişikliğine gidildi.

Çok fazla değil daha birkaç ay öncesine gidelim. Geçtiğimiz sezon takımın başında Özgür Vurur vardı taraftarlar tarafından da takdir toplamıştı ama play off da Çorumspor’a elenmişti. Çorumspor’un başında da Darıca G.B’ni 3 sezondur play oflarda eleyen Yavuz İncedal vardı. Çorum maçı sonrası tüm taraftarlar Yavuz İncedal’ı alkışlamış Darıca’ya gelmesi yönünde tezahüratlar yapılmıştı. Nitekim sezon başında da takımın başına geçti yapılan onlarca transfere rağmen maya tutmadı ve daha sezonun başında sonuç….

hüsran.

Geçen sezon kulübün 6 aylığına başına geçen Özcan Dal, fazla transfer yapmanın doğru olmadığını alt yapıdan da futbolcuların takımda oynaması gerektiğinin altını çizmiş geldiği günden itibaren de altyapıya verdiği önemi göstermişti. Ancak görevi Abdullah Örs’e devretmesinin ardından Başkan Örs, gerek hoca gerekse de futbolcu transferi yaparak iddiasını ortaya koymuştu…

Olmadı…

Çabası ve gayretini anlayabiliyorum…

Ama yazık günah. Senelerdir söylüyoruz borçsuz kulüpten giderek borçlu kulüpler listesine aday takım haline geliyoruz.

Ne yapmak lazım…

Para benim param diyorsanız eyvallah ama kulüp borçlanıyorsa Gebzespor’un geçmişteki günlerine döner taban yaparız. Bu nedenle daha mütevazi gitsek, hoca arayışları yerine elimizin altında yıllardır bu kulübe büyük emekleri olan pırıl pırıl Hasan Altuntaş ve Özgür Demirtaş var.

Niye bu 2 kardeşimize görev vermeyelim, bu saatten sonra gelen hocanın elinde sihirli değnek mi var da bizi şampiyon yapacak. Şu oynanan futbolu takımın başına herhangi bir futbolseveri getirsen bundan kötü oynatmaz. Kimse alınmasın ama sezonun başında takım değiştiren hoca da takımı tanıyana kadar ilk yarı biter.

Bu nedenle takımın başında Altuntaş ve Demirtaş ikilisi olsaydı keşke

Çok da başarılı olacağına inanıyorum

Bu saatten sonra olur mu?

Çok zor

 

Giden paralara mı yoksa koca bir sezonu daha ilk haftalarda kapatmaya mı yanalım…

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları