teyap

Siyaset

Kişiler değişir hizmet devam eder

AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık, cumhur ittifakı ile birlikte çıktıkları yolda hizmet bayrağını en üst seviyeye çıkarmak için yeni projeler hazırladıklarını yakın zamanda bunlarla ilgili hazırladıkları seçim

21 Ocak 2019 Saat: 15:34
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.815 kez okunmuştur

Kişiler değişir hizmet devam eder
Kişiler değişir hizmet devam eder

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı basın toplantısı düzenledi. Dudayev Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık ve parti ilçe yöneticileri katıldı.

Aynı başarı devam edecek

İlçe Başkanı Ufuk Acay, toplantının açılış konuşmasında 9 yıldır ilçe teşkilatından yöneticilik yapan ve belediye başkan adayı olan Muzaffer Bıyık’ın partisinin ilçede aldığı yüzde 50’nin üzerindeki oyları arttıracağını, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın başarılı çalışmalarına Muzaffer Bıyık’ın da aynı başarıyı göstereceğine yürekten inandığını söyledi. Acay, yaptığı hizmetlerden dolayı da Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a teşekkür etti.

Bayrağı en üst seviyeye çıkartacağız

AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık’ta konuşmasında mevcut belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile uzun yıllardır beraber siyaset yaptıklarını, 9 yılda seçim yaşadıklarını bunlardan da yüksek oranda oy aldıklarını söyledi. Bıyık şöyle devam etti; ’siyasette hep vatandaşlarla iç içe olduk. Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak ile birlikte el ele bayrağı en üst noktaya taşımaya devam edeceğiz. Bize düşen en büyük görev Darıca’da hizmet anlamında yaşanan değişimin devamını sağlamak. Bunun içinde beraber proje çalışmaları yapıyoruz. 5 yıl boyunca yapacağımız çalışmalarının yer alacağı seçim beyannamesini yakında halkımıza açıklayacağız. MHP ile oluşturulan Cumhur ittifakı ile beraber olacağımız bu yolda güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum.’’

Kişiler değişir hizmet devam eder

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta toplantıda yaptığı konuşmada 15 yıl önce aldıkları görevi 31 Mart akşamı teslim edeceğini vurgulayarak; ’gün bugündür. Biz dava adamıyız, bu bir hizmet yarışıdır. Kişiler değişir hizmet devam eder. 15 yılda neler yaptık bunu yakında halkımızla paylaşacağız. Muzaffer Bıyık başkana desteğim her zaman devam edecek kendisine başarılar diliyorum.’’  Şeklinde konuştu.

Basın toplantısı, konuşmaların ardından gazetecilerin sorularının cevaplandırılmasıyla son buldu.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

BİZİM DARICA - Darica Haberleri - Darica Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑