Yükleniyor...

D.G.B. Yeni Başkanı

D.G.B. Yeni Başkanı
24 Ocak 2018 Çarşamba Saat 13:44

SPOR

TFF 3. Lig temsilcisimiz Darıca Gençlerbirliği’nin yapılan olağanüstü kongresinde yeni başkan Mücahit Vural oldu.

Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen mevcut başkan Mustafa Öztürk’ün aday olmadığı kongre saygı duruşu istiklal marşı’nın okunmasının ardından divan seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Bilal Ulusoy, divan katipliğine Bülent Anar ve Kenan İbar seçildi. Daha sonra denetim kurulu, yönetim faaliyet raporu oy birliği ile kabul edildi. Ardından yönetim kurulu seçimi yapıldı. Mücahit Vural başkanlığında 20 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu oy birliği ile kabul edildi. Kongrede ayrıca yeni yönetime şirketleşme yetkisi verildi.

Seçim sonrası konuşan Belediye ve kulübün onursal Başkanı Şükrü Karabacak, 1934 yılında kurulan Darıca Gençlerbirliği’nin Kocaeli’nin en köklü kulüplerinden olduğunu kendilerinin de göreve geldikleri tarihten bu yana maddi ve manevi her türlü desteği vermeye gayret ettiklerini ifade ederek bu desteğin bundan sonrada devam edeceğini söyledi. Darıca Gençlerbirliği’nin sahipsiz olmadığını bundan sonra da sahipsiz bırakılmayacağının altını çizen Başkan Karabacak;’’ kulübün geleceğini kurtarmak amacıyla şirketleşme yoluna gidiyoruz. Şirketleşirken; ismi, renkleri ve maçlarını oynadığı stadı asla değiştirilmeyecektir. Geçmiş yönetimlerde yer alan herkese ayrıca yaz kış demeden desteklerini sürdüren cefakar taraftarlarımıza teşekkür ediyorum Bu takım sezon sonunda şampiyon olacaktır şampiyonluğumuz şimdiden hayırlı olsun’’ şeklinde konuştu.

Başkanlığa seçilen Mücahit Vural’da konuşmasında şampiyonluk ateşinin heryeri sardığını sezon sonunda takımın hakettiği yerde olacağını vurgulayarak bugüne kadar destek veren herkese teşekkür etti.

Darıca Gençlerbirliği yönetimi şu isimlerden oluşuyor; Mücahit Vural (Başkan), Abdulmuttalip Örs, Özcan Dal, Yakup Yöntem, Ali Ekmel Bilir, Lokman Demirtaş, Mehmet Uzun, Hakan Şenkal, Mehmet Elmas, Bekir Büküm, Ali Büküm, Ali Güven, Oktay Akman, Aylin Acak, Bennur Bağdaçiçek, Erkan Saltaş, Ahmet Sağlam, Atalay Sidal, Bahir Azak, Hakan Özcan ve Ferhat Gümüştekin.

Denetim Kurulu asil üyeler;

Bilal Ulusoy, Bülent Anar, Kenan İbar

Bu haber toplam (1018) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?