Yükleniyor...

Hospitalpark Gazetecileri Unutmadı

Hospitalpark Gazetecileri Unutmadı
11 Ocak 2018 Perşembe Saat 09:51

GÜNCEL

Hospitalpark Darıca Hastanesi Kurumsal İlişkiler Ekibinden Elvan Günal ve Tuğçe Güler Darıca, Gebze, Çayırova bölgelerinde bulunan yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Hospitalpark Darıca Hastanesi Kurumsal İlişkiler Ekibinden Elvan Günal ve Tuğçe Güler Darıca, Gebze, Çayırova bölgelerinde bulunan yerel ve ulusal basın mensuplarını ziyaret etti.

Hospitalpark Darıca Hastanesi Kurumsal İlişkiler Ekibi Darıca, Gebze ve Çayırova bölgelerinde bulunan yerel ve ulusal basın mensuplarından Yakın Takip Gazetesi, Hedef Gazetesi, Darıca Gazetesi, Batı Yakası Haber, Bizim Darıca Gazetesi, Gebze Gazetesi, Gebze Haber Gazetesi, Gebze Yenigün Gazetesi, Bölge Haber, Kulis Haber'i ziyaret etti.

Demokrasinin temel taşı olan basın, düşünce ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir. Aydınlatıcı ve yol gösterici işlevi ile basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı bir şekilde güçlenmesinde önemli bir yol izlemektedir.

Kamuoyunun bilgilenmesinde önemli rol oynayan, mesleğini layıkıyla yerine getiren siz değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar bu kutsal görevde başarılar dileriz.

Bu haber toplam (831) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?